KDY A KDE CVIČÍME

PO - NORDIC WALKING

místo dle předchozí domluvy

obvykle v 9,30 hod

(dvě skupiny)

ÚT - Zimní stadion

9.45 a 11 hod

ST - Zimní stadion

8.45 a 10.00

ČT - Sokolovna

9.45 a 11 hod


Vydařené zakončení roku 2013

Vánoce jsou časem setkávání a tak i my, cvičenci a členové sdružení FIT SENIOR Příbram, jsme se netradičně setkali jinde než v tělocvičně. Pro posezení jsme si vybrali Pivovar Podlesí a v hojném počtu 65 zúčastněných jsme si společně užívali vánoční atmosféry. Samozřejmě nechyběly ani koledy, drobné dárečky pro každého a překvapení v podobě tří náručí dárečků pro cvičitelku :-) Pár fotek můžete najít v galerii.

Rok 2013 byl pro nás velmi úspěšný a plný změn. Začátkem roku se podařilo zaregistrovat občanské sdružení a následně zažádat o dotace na cvičení, aby mohlo být proskytováno zdarma. Velmi razantně se navýšil počet seniorů, které lekce navštěvují a to na současných 90 členů! Na jaře jsme zahájili lekce chůze s hůlkami Nordic Walking, které se velmi rychle staly oblíbenými.

Je úžasné, kolik seniorů se zajímá o aktivní a zdravý životní styl. Ráda bych poděkovala všem kdo cvičíte a všem kdo naše sdružení podporujete. V roce 2014 nás čeká hodně práce, několik novinek a hlavně spousta společně stráveného času aktivním pohybem.

Těším se a všem přeji hodně zdraví a elánu v roce 2014.

Jste skvělí!

Kristina